Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Wybierz sezon:

TABELA
Lp. klub mecze zw rm por bramki punkty
1 Chojniczanka Chojnice 19 10 5 4 28 35
2 Miedź Legnica 20 9 7 4 27 34
3 Odra 20 10 4 6 27 34
4 Raków Częstochowa 19 9 5 5 34 32
5 Stal Mielec 19 9 4 6 28 31
6 Chrobry Głogów 20 8 6 6 23 30
7 Zagłębie Sosnowiec 20 8 6 6 27 30
8 Wigry Suwałki 19 8 5 6 22 29
9 GKS Katowice 19 8 4 7 28 28
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 7 6 7 24 27
11 Puszcza 19 7 5 7 26 26
12 Pogoń Siedlce 20 6 6 8 24 24
13 Bytovia Bytów 20 6 6 8 22 24
14 GKS Tychy 20 6 5 9 21 23
15 Ruch Chorzów 20 7 2 11 27 23
16 Stomil Olsztyn 19 6 1 12 21 19
17 Olimpia Grudziądz 19 5 3 11 12 18
18 Górnik Łęczna 20 4 6 10 16 18
STRZELCY
Lp. zawodnik drużyna bramki
1Szymon LewickiZagłębie Sosnowiec11
2Mateusz MachajChrobry Głogów10
3Marcin WodeckiOdra9
4Maciej DomańskiPuszcza8
5Adrian PaluchowskiPogoń Siedlce7
6Mateusz CholewiakStal Mielec7
7Janusz SurdykowskiBytovia Bytów6
8Adam CzerkasRaków Częstochowa6
9Paweł TomczykPodbeskidzie Bielsko-Biała6
10Patryk KlimalaWigry Suwałki6
11Dejan DjermanovicStal Mielec6
12Patryk SzyszGórnik Łęczna6
13Jakub VojtusMiedź Legnica6
14Adam RyczkowskiChojniczanka Chojnice5
15Michał JakóbowskiBytovia Bytów5
16Fabian PiaseckiMiedź Legnica5
17Artur SiemaszkoStomil Olsztyn5
18Tomas PetrasekRaków Częstochowa5
19Grzegorz LechStomil Olsztyn4
20Konrad KaczmarekChrobry Głogów4
21Hubert TomalskiRaków Częstochowa4
22Grzegorz TomasiewiczPogoń Siedlce4
23Dawid BlanikGKS Tychy4
24Marcos MarquitosMiedź Legnica4
25Michał CzarnyPuszcza4
26Wojciech ŁobodzińskiMiedź Legnica3
27Przemysław MystkowskiMiedź Legnica3
28Michał WalskiRuch Chorzów3
29Andreja ProkićGKS Katowice3
30Valērijs ŠabalaPodbeskidzie Bielsko-Biała3
31Jakub BąkChojniczanka Chojnice3
32Przemysław StolcChrobry Głogów3
33Dawid RyndakPuszcza3
34Mateusz ŻytkoPogoń Siedlce3
35Maksymilian BanaszewskiStal Mielec3
36Andrzej NiewulisRaków Częstochowa3
37José EmbalóRaków Częstochowa3
38Marcin OrłowskiPuszcza3
39Dimitar IlievPodbeskidzie Bielsko-Biała3
40Volodymyr KovalOlimpia Grudziądz3
41Mateusz GancarczykStal Mielec3
42Karol MondekRaków Częstochowa3
43Giacomo MeloRuch Chorzów3
44Wojciech LisowskiChojniczanka Chojnice2
45Marek GancarczykOdra2
46Tomasz MikołajczakChojniczanka Chojnice2
47Bartosz Nowak Ruch Chorzów2
48Krystian WójcikRaków Częstochowa2
49Adrian Karankiewicz Stomil Olsztyn2
50Miłosz Przybecki Ruch Chorzów2
51Armin CerimagićGKS Katowice2
52Rafał AugustyniakMiedź Legnica2
53Dawid PolkowskiPogoń Siedlce2
54Łukasz TymińskiGórnik Łęczna2
55Michał JanotaStal Mielec2
56Maciej UrbańczykRuch Chorzów2
57Paweł BaranowskiStomil Olsztyn2
58Łukasz WrońskiStal Mielec2
59Yaya SanogoZagłębie Sosnowiec2
60Aghwan PapikianRaków Częstochowa2
61Patryk MularczykZagłębie Sosnowiec2
62Mateusz KlichowiczOlimpia Grudziądz2
63Mariusz RybickiWigry Suwałki2
64Rafał NiziołekOdra2
65Tomasz BoczekChojniczanka Chojnice2
66Marcin StefanikTermalica Bruk-Bet Nieciecza2
67Fran GonzálezBytovia Bytów2
68Mateusz BodziochOdra2
69Vilim PosinkovicRuch Chorzów2
70Mateusz RadeckiWigry Suwałki2
71Artur BalickiRuch Chorzów2
72Volodymyr TanchykStomil Olsztyn2
73Damian MichalikOlimpia Grudziądz2
74Maksymilian HebelBytovia Bytów2
75Laurentiu IorgaWigry Suwałki2
76Bojan MarkovicRuch Chorzów2
77Bartosz ŻurekPuszcza2
78Longinus UwakwePuszcza2
79Mateusz HołowniaRuch Chorzów1
80Rafał MakowskiZagłębie Sosnowiec1
81Bartłomiej KalinkowskiGKS Katowice1
82Mateusz ZawalRuch Chorzów1
83Krzysztof SzewczykPuszcza1
84Robert MandryszChrobry Głogów1
85Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice1
86Łukasz Bogusławski GKS Tychy1
87Rafał Figiel Raków Częstochowa1
88Adrian JurkowskiWigry Suwałki1
89Krzysztof BodzionyPogoń Siedlce1
90Sławomir Duda Bytovia Bytów1
91Grzegorz Goncerz GKS Katowice1
92Tomasz MidzierskiGKS Katowice1
93Daniel TanżynaGKS Tychy1
94Adam BanasiakZagłębie Sosnowiec1
95Marcin WoźniakOlimpia Grudziądz1
96Jarosław Ratajczak Pogoń Siedlce1
97Marcel GąsiorChrobry Głogów1
98Łukasz GrzeszczykGKS Tychy1
99Rafał RemiszWigry Suwałki1
100Piotr GłowackiStomil Olsztyn1
101Patryk SobolewskiWigry Suwałki1
102Maciej WichtowskiPogoń Siedlce1
103Damian KowalczykChrobry Głogów1
104Rafał KosznikGórnik Łęczna1
105Martin BaranOdra1
106Krzysztof KierczStal Mielec1
107Piotr MalinowskiRaków Częstochowa1
108Anton SlobodaPodbeskidzie Bielsko-Biała1
109Robert ObstWigry Suwałki1
110Kamil WacławczykBytovia Bytów1
111Michał MarkowskiChojniczanka Chojnice1
112Michał StasiakBytovia Bytów1
113Łukasz GargułaMiedź Legnica1
114Sebastian SzerszeńGórnik Łęczna1
115Lukas KlemenzGKS Katowice1
116Kamil WiktorskiPodbeskidzie Bielsko-Biała1
117Žarko UdovičićZagłębie Sosnowiec1
118Michał FidziukiewiczGKS Tychy1
119Damian GąskaWigry Suwałki1
120Marek OpałaczBytovia Bytów1
121Arkadiusz KasperkiewiczGórnik Łęczna1
122Szymon SobczakPodbeskidzie Bielsko-Biała1
123Łukasz WiniarczykOdra1
124Tomasz WróbelRaków Częstochowa1
125Łukasz WiechGórnik Łęczna1
126Krystian GetingerStal Mielec1
127Mateusz MączyńskiGKS Katowice1
128Marcin RadzewiczGKS Tychy1
129Paweł MandryszGKS Katowice1
130Mateusz PerońskiOdra1
131Orlande KpassaBytovia Bytów1
132Sergiy NapolovChrobry Głogów1
133Ville SalmikiviOlimpia Grudziądz1
134Miha GoropevsekOlimpia Grudziądz1
135Kamil SłomaRuch Chorzów1
136Omar SantanaMiedź Legnica1
137Jakub ŁobajkoRaków Częstochowa1
138Michał BoreckiChrobry Głogów1
139Łukasz SolowiejStomil Olsztyn1
140Messias dos Santos LeandroStal Mielec1
141Kacper CzajkowskiRuch Chorzów1
142Bartosz WolskiBytovia Bytów1
143Mladen BartulovicMiedź Legnica1
144Sebastian MilewskiZagłębie Sosnowiec1
145Eusebio BancessiOlimpia Grudziądz1
146Miłosz KozakPodbeskidzie Bielsko-Biała1
147Jacek PodgorskiChojniczanka Chojnice1
148Jakub YunisGKS Katowice1
149Kamil KościelnyWigry Suwałki1
150Jonathan De AmoMiedź Legnica1
151Wojciech LuczakZagłębie Sosnowiec1
152Wiktor BiedrzyckiStomil Olsztyn1
153Piotr MarciniecStal Mielec1
154Marcin KowalczykRuch Chorzów1
155Jakub HabustaOdra1
156Tomasz NawotkaZagłębie Sosnowiec1
157Gabriel NowakOdra1
158Przemysław OziębałaRaków Częstochowa1
159Arkadiusz JędrychZagłębie Sosnowiec1
160Damian ŚwierblewskiPogoń Siedlce0
161Fabian Hiszpański Podbeskidzie Bielsko-Biała0
162Damian GarbacikGKS Katowice0
163Bartłomiej PoczobutBytovia Bytów0
164Adrian LuszkiewiczGKS Tychy0
165Marcin StaniszewskiPuszcza0
    ASYSTY
    Lp. zawodnik drużyna asysty
    1Sebastian KamińskiBytovia Bytów2
    2Grzegorz LechStomil Olsztyn1
    3Daniel Chyła Pogoń Siedlce1
    4Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów1
    5Łukasz Szczepaniak Chrobry Głogów1
    6Daniel FerugaOlimpia Grudziądz1
    7Marcin RadzewiczGKS Tychy1
    8Paweł MandryszGKS Katowice1
    9Maciej DomańskiPuszcza1
    10Michał MikołajczykPuszcza1
    11Marcin WodeckiOdra1
    12Rafał BrusiloOdra1
    13Tomasz WepaOdra1
    14Orlande KpassaBytovia Bytów1
    15Paweł TomczykPodbeskidzie Bielsko-Biała1
    16Patryk KlimalaWigry Suwałki1
    17Dejan DjermanovicStal Mielec1
      VIDEO

      Młodzieżówka ograła Portugalię na wyjeździe w barażu i jedzie na Euro!

      Towarzysko: Polska - Czechy 0:1. Fatalne pudło Lewandowskiego

      Liga Narodów: Polska - Włochy 0:1

      Towarzysko: Brazylia - Argentyna 1:0

      Liga Narodów: Hiszpania - Anglia 2:3

      Liga Narodów: Francja - Niemcy 2:1

      Polska - Portugalia 2:3