BRAK WPROWADZONYCH ARTYKUŁÓW

Wybierz sezon:

TABELA
Lp. klub mecze zw rm por bramki punkty
1 Chojniczanka Chojnice 19 10 5 4 28 35
2 Odra 19 10 4 5 26 34
3 Raków Częstochowa 19 9 5 5 34 32
4 Miedź Legnica 19 8 7 4 24 31
5 Stal Mielec 19 9 4 6 28 31
6 Chrobry Głogów 19 8 6 5 22 30
7 GKS Katowice 19 8 4 7 28 28
8 Zagłębie Sosnowiec 19 7 6 6 26 27
9 Puszcza 19 7 5 7 26 26
10 Wigry Suwałki 18 7 5 6 21 26
11 Pogoń Siedlce 19 6 6 7 24 24
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 6 6 7 23 24
13 Bytovia Bytów 19 6 6 7 22 24
14 GKS Tychy 19 5 5 9 19 20
15 Ruch Chorzów 19 6 2 11 25 20
16 Stomil Olsztyn 18 6 1 11 21 19
17 Olimpia Grudziądz 19 5 3 11 12 18
18 Górnik Łęczna 19 4 6 9 16 18
STRZELCY
Lp. zawodnik drużyna bramki
1Szymon LewickiZagłębie Sosnowiec10
2Mateusz MachajChrobry Głogów9
3Marcin WodeckiOdra9
4Maciej DomańskiPuszcza8
5Adrian PaluchowskiPogoń Siedlce7
6Mateusz CholewiakStal Mielec7
7Janusz SurdykowskiBytovia Bytów6
8Adam CzerkasRaków Częstochowa6
9Paweł TomczykPodbeskidzie Bielsko-Biała6
10Dejan DjermanovicStal Mielec6
11Patryk SzyszGórnik Łęczna6
12Jakub VojtusMiedź Legnica6
13Adam RyczkowskiChojniczanka Chojnice5
14Michał JakóbowskiBytovia Bytów5
15Artur SiemaszkoStomil Olsztyn5
16Patryk KlimalaWigry Suwałki5
17Tomas PetrasekRaków Częstochowa5
18Grzegorz LechStomil Olsztyn4
19Konrad KaczmarekChrobry Głogów4
20Hubert TomalskiRaków Częstochowa4
21Grzegorz TomasiewiczPogoń Siedlce4
22Dawid BlanikGKS Tychy4
23Marcos MarquitosMiedź Legnica4
24Michał CzarnyPuszcza4
25Wojciech ŁobodzińskiMiedź Legnica3
26Przemysław MystkowskiMiedź Legnica3
27Michał WalskiRuch Chorzów3
28Andreja ProkićGKS Katowice3
29Valērijs ŠabalaPodbeskidzie Bielsko-Biała3
30Jakub BąkChojniczanka Chojnice3
31Przemysław StolcChrobry Głogów3
32Dawid RyndakPuszcza3
33Mateusz ŻytkoPogoń Siedlce3
34Maksymilian BanaszewskiStal Mielec3
35Andrzej NiewulisRaków Częstochowa3
36José EmbalóRaków Częstochowa3
37Marcin OrłowskiPuszcza3
38Dimitar IlievPodbeskidzie Bielsko-Biała3
39Volodymyr KovalOlimpia Grudziądz3
40Mateusz GancarczykStal Mielec3
41Karol MondekRaków Częstochowa3
42Giacomo MeloRuch Chorzów3
43Wojciech LisowskiChojniczanka Chojnice2
44Marek GancarczykOdra2
45Tomasz MikołajczakChojniczanka Chojnice2
46Bartosz Nowak Ruch Chorzów2
47Krystian WójcikRaków Częstochowa2
48Adrian Karankiewicz Stomil Olsztyn2
49Miłosz Przybecki Ruch Chorzów2
50Armin CerimagićGKS Katowice2
51Fabian PiaseckiMiedź Legnica2
52Rafał AugustyniakMiedź Legnica2
53Dawid PolkowskiPogoń Siedlce2
54Łukasz TymińskiGórnik Łęczna2
55Michał JanotaStal Mielec2
56Maciej UrbańczykRuch Chorzów2
57Paweł BaranowskiStomil Olsztyn2
58Łukasz WrońskiStal Mielec2
59Yaya SanogoZagłębie Sosnowiec2
60Aghwan PapikianRaków Częstochowa2
61Patryk MularczykZagłębie Sosnowiec2
62Mateusz KlichowiczOlimpia Grudziądz2
63Mariusz RybickiWigry Suwałki2
64Rafał NiziołekOdra2
65Tomasz BoczekChojniczanka Chojnice2
66Fran GonzálezBytovia Bytów2
67Vilim PosinkovicRuch Chorzów2
68Mateusz RadeckiWigry Suwałki2
69Artur BalickiRuch Chorzów2
70Volodymyr TanchykStomil Olsztyn2
71Damian MichalikOlimpia Grudziądz2
72Maksymilian HebelBytovia Bytów2
73Laurentiu IorgaWigry Suwałki2
74Bojan MarkovicRuch Chorzów2
75Bartosz ŻurekPuszcza2
76Longinus UwakwePuszcza2
77Mateusz HołowniaRuch Chorzów1
78Rafał MakowskiZagłębie Sosnowiec1
79Bartłomiej KalinkowskiGKS Katowice1
80Mateusz ZawalRuch Chorzów1
81Krzysztof SzewczykPuszcza1
82Robert MandryszChrobry Głogów1
83Andrzej Rybski Chojniczanka Chojnice1
84Łukasz Bogusławski GKS Tychy1
85Rafał Figiel Raków Częstochowa1
86Adrian JurkowskiWigry Suwałki1
87Krzysztof BodzionyPogoń Siedlce1
88Sławomir Duda Bytovia Bytów1
89Grzegorz Goncerz GKS Katowice1
90Tomasz MidzierskiGKS Katowice1
91Adam BanasiakZagłębie Sosnowiec1
92Marcin WoźniakOlimpia Grudziądz1
93Jarosław Ratajczak Pogoń Siedlce1
94Marcel GąsiorChrobry Głogów1
95Rafał RemiszWigry Suwałki1
96Piotr GłowackiStomil Olsztyn1
97Patryk SobolewskiWigry Suwałki1
98Maciej WichtowskiPogoń Siedlce1
99Damian KowalczykChrobry Głogów1
100Rafał KosznikGórnik Łęczna1
101Martin BaranOdra1
102Krzysztof KierczStal Mielec1
103Piotr MalinowskiRaków Częstochowa1
104Anton SlobodaPodbeskidzie Bielsko-Biała1
105Robert ObstWigry Suwałki1
106Kamil WacławczykBytovia Bytów1
107Michał MarkowskiChojniczanka Chojnice1
108Michał StasiakBytovia Bytów1
109Łukasz GargułaMiedź Legnica1
110Sebastian SzerszeńGórnik Łęczna1
111Lukas KlemenzGKS Katowice1
112Kamil WiktorskiPodbeskidzie Bielsko-Biała1
113Žarko UdovičićZagłębie Sosnowiec1
114Michał FidziukiewiczGKS Tychy1
115Damian GąskaWigry Suwałki1
116Marek OpałaczBytovia Bytów1
117Arkadiusz KasperkiewiczGórnik Łęczna1
118Szymon SobczakPodbeskidzie Bielsko-Biała1
119Łukasz WiniarczykOdra1
120Tomasz WróbelRaków Częstochowa1
121Łukasz WiechGórnik Łęczna1
122Krystian GetingerStal Mielec1
123Mateusz MączyńskiGKS Katowice1
124Marcin RadzewiczGKS Tychy1
125Paweł MandryszGKS Katowice1
126Mateusz PerońskiOdra1
127Orlande KpassaBytovia Bytów1
128Sergiy NapolovChrobry Głogów1
129Mateusz BodziochOdra1
130Ville SalmikiviOlimpia Grudziądz1
131Miha GoropevsekOlimpia Grudziądz1
132Kamil SłomaRuch Chorzów1
133Omar SantanaMiedź Legnica1
134Jakub ŁobajkoRaków Częstochowa1
135Michał BoreckiChrobry Głogów1
136Łukasz SolowiejStomil Olsztyn1
137Messias dos Santos LeandroStal Mielec1
138Kacper CzajkowskiRuch Chorzów1
139Bartosz WolskiBytovia Bytów1
140Mladen BartulovicMiedź Legnica1
141Sebastian MilewskiZagłębie Sosnowiec1
142Eusebio BancessiOlimpia Grudziądz1
143Miłosz KozakPodbeskidzie Bielsko-Biała1
144Jacek PodgorskiChojniczanka Chojnice1
145Jakub YunisGKS Katowice1
146Kamil KościelnyWigry Suwałki1
147Jonathan De AmoMiedź Legnica1
148Wojciech LuczakZagłębie Sosnowiec1
149Wiktor BiedrzyckiStomil Olsztyn1
150Piotr MarciniecStal Mielec1
151Marcin KowalczykRuch Chorzów1
152Jakub HabustaOdra1
153Tomasz NawotkaZagłębie Sosnowiec1
154Gabriel NowakOdra1
155Przemysław OziębałaRaków Częstochowa1
156Arkadiusz JędrychZagłębie Sosnowiec1
157Damian ŚwierblewskiPogoń Siedlce0
158Fabian Hiszpański Podbeskidzie Bielsko-Biała0
159Damian GarbacikGKS Katowice0
160Bartłomiej PoczobutBytovia Bytów0
161Marcin StefanikTermalica Bruk-Bet Nieciecza0
162Adrian LuszkiewiczGKS Tychy0
163Marcin StaniszewskiPuszcza0
    ASYSTY
    Lp. zawodnik drużyna asysty
    1Sebastian KamińskiBytovia Bytów2
    2Grzegorz LechStomil Olsztyn1
    3Daniel Chyła Pogoń Siedlce1
    4Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów1
    5Łukasz Szczepaniak Chrobry Głogów1
    6Daniel FerugaOlimpia Grudziądz1
    7Marcin RadzewiczGKS Tychy1
    8Paweł MandryszGKS Katowice1
    9Maciej DomańskiPuszcza1
    10Michał MikołajczykPuszcza1
    11Marcin WodeckiOdra1
    12Rafał BrusiloOdra1
    13Tomasz WepaOdra1
    14Orlande KpassaBytovia Bytów1
    15Paweł TomczykPodbeskidzie Bielsko-Biała1
    16Patryk KlimalaWigry Suwałki1
    17Dejan DjermanovicStal Mielec1
      VIDEO

      Poznajcie lepiej trenera Jagiellonii Białystok Ireneusza Mamrota

      Ronaldinho nadal to ma!

      Krzysztof Piątek, czyli kolejny sprawdzian w konkurencji Turbokozak Extra Level

      Carlitos i konkurencja Turbokozak Extra Level

      Tak losowano grupy MŚ 2018 w Rosji?

      Krzysztof Piątek to ,,Turbokozak"?

      Robert Lewandowski ujawnia prawdę u Kuby Wojewódzkiego