reklama


Futbol.pl to największy i najbardziej opiniotwórczy serwis na rynku polskim poświęcony piłce nożnej. Przez prawie 3 lata istnienia rozwija się niezwykle dynamicznie, o czym świadczy trzykrotny wzrost liczby Użytkowników na przestrzeni ostatniego roku. Obecnie Futbol.pl gości ponad 200 000 Unikalnych Użytkowników i jego strony są wyświetlane co najmniej 4 miliony razy w ciągu miesiąca. Specjalistyczne działy serwisu przyciągają codziennie kilkadziesiąt tysięcy Użytkowników, którzy chętnie wracają po kolejną dawkę autorskich artykułów, analiz, statystyk czy informacji o sportach powiązanych z piłką nożną.

Sprzedaż agencyjna

Creative Media Concierge Sp. z o. o. ul. Drwali 9a, 04-840 Warszawa, zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy – XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000361182 ; NIP 9522093488

Kontakt: e-mail: lukasz.jozwiak@creative.media.pl lub mpt@futbol.pl

Wizualne przykłady form reklamowych na portalu Futbol.pl

Prezentacja portalu

Jesteśmy zawsze otwarci na kreatywne pomysły naszych Klientów - wystarczy się z nami skontaktować, a z pewnością znajdziemy sposób na umieszczenie Państwa niestandardowej reklamy.

Zapraszamy do współpracy!

Dział reklamy Futbol.pl