Świetna gra Krychowiaka doceniona
Wypożyczenie Grzegorz Krychowiaka z Girondins Bordeaux do Stade de Reims było dla Polaka strzałem w dziesiątkę. Młody polski zawodnik spisuje się znakomicie, co docenili także kibice.
W sondzie na najlepszego zawodnika lutego Krychowiak zajął drugie miejsce uzyskując 30 procent wszystkich głosów. Pierwszy był Vincent Granić - 50 procent głosów, a trzeci Cedric Faure - 20 procent.
Mariusz Szymański





Zyczmy mu szczescia, i on moze zagrac na EURO 2010
2012
Noo ... sorry !
hahaha Lechita ;D
^^
chyba sam glosowal stad tyle glosow :)
ale jaja,trzech kolesi i 100 procent glosow,pewnie 10 osob glosowalo !!!!!!!!!!!!!!
ale jaja,trzech kolesi i 100 procent glosow,pewnie 10 osob glosowalo !!!!!!!!!!!!!!
pewnie jakas podrzedna fanowska stronka i na niej sonda, nie ujmując nic krychowiakowi szukanie newsow na siłe
FFF <<< jak taki mądry jesteś to spróbuj sam coś napisać a nie tylko krytykujesz , przed monitorkiem
w grudniu i styczniu uplasował sie na miejscu pierwszym. Jest postrzegany przez kibiców "polskiego" klubu we Francji jako gwiazda, jego gra może mieć kluczowe znaczenie przy ewentualnym awansie Stade de Reims do 2 ligi!!!!
Wszystkiego najlepszego życzę temu piłkarzowi.