Samuel Eto'o pojawi się w Szczecinie
Już 11 sierpnia reprezentacja Polski zmierzy się z Kamerunem w Szczecinie. W czwartek poznaliśmy nazwiska 22 zawodników afrykańskiej drużyny, którzy przyjadą na mecz do Polski. Wśród nich znalazła się największa gwiazda kameruńskiego futbolu - Samuel Eto'o!
OTO LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW
Bramkarze: Guy N'dy Assembe (FC Nantes), Patrick Tignyemb (Bloemfontein Celtic);
Obrońcy: Stephane Bikey (Burnley FC), Augustin Gilles Binya (Neuchatel Xamax), Henri Bedimo (RC Lens), Sebastien Bassong (Tottenham Hotspur), Nicolas Nkoulou (AS Monaco), Benoit Assou Ekotto (Tottenham Hotspur), Aurelien Chedjou (Lille OSC), Gaetan Bong (Valenciennes);
Pomocnicy: Stephane Mbia (Olympique Marsylia), Marcel Ndjeng (FC Augsburg), Jean II Makoun (Olympique Lyon), Georges Mandjeck (Stade Rennais), Joel Matip (Schalke Gelsenkirchen), Enoh Eyong (Ajax Amsterdam);
Napastnicy: Henri Ntsama (BSC Young Boys), Eric Choupo-Moting (Hamburger SV), Vincent Aboubakar (Valenciennes), Paul Alo'o Efoulou (AS Nancy), Jacques Zoua (FC Basel), Samuel Eto'o Fils (Inter Mediolan).
Futbol.pl





Przecież Eto'o podobno skonczył reprezentacyjną karierę
nom deklarowal ze zakonczy kariere rep. po MS
I tak Polacy w łeb czy z nim czy bez Kamerun!
nie mam zamiaru nawet na to patrzec dopoki ten pajac bedzie selekcjonerem
oj to nam postrzela :)
Łuki ale lige mistrzów to Barca nie uczciwie wygrała. Przypomnij sobie mecz Chelsea-Barcelona ;D
Do łukiego , to już ostatnie ich podrygi. Nadchodzi WIELKI REAL. A co do głównego wątku , mam nadzieję że to będzie ostatni mecz pod wodzą tego zniemczonego kretyna , i w końcu zatrudnią fachowca , bo inaczej pójdzie wstyd na całą europę.
Roz****y ich lekko:D
Barcelona zdobyła Puchar Mistrzów uczciwie?..Już ty Łuki Veb dobrze wiesz,że dzieki Ovrebo z Norwegii,w 1/2 finału z Chelsea.Przez późniejsze nieustanne docinki na stadionach zakończył karierę!!!
A nawet teraz Hiszpania zdobyła Mistrzostwo Świata,jako najbardziej toporna(nieładnie grająca!!!)druzyna w dziejach MŚ.
Qba co ty za brednie opowiadasz, stadion prezentuje się całkiem ok w Szczecinie, może wiele mu brakuje do standardów euro jakichś ale jest dość duży, ma świetną murawę, klasowy budynek VIP klubowy i oświetlenie także na wysokim poziomie także nie przesadzaj, nie zapominaj także o kibicach, co jest najważniejsze, popatrz na inne "kartofliska" na których grała reprezentacja i tam żadnych atutów nie było a jednak grali...skleroza widzę.
Łuki VEB aż 6 minut na wieczorynke sie spożniles - chłopie jak tak mozesz ! O czym teraz z kolegami bedziesz gadal.
1908 zastanów sie lepiej co ty wogóle piszesz hah ;d Akurat tak się składa że według mnie to Franciszek Smuda to najlepszy Trener polskiej reprezentacji od czasów Antoniego Piechniczka...
smuda to pajac ;)
PANOWIE ZROZUMCIE WRESZCIE ZE NASZA POLSKA PILKA LIGA JEST 100 LAT ZA MURZYNAMI.INTERESUJE SIE POLSKA LIGA I REPREZENTACJA JAKIES 5 LAT I JESTEM ZNAWCA POLSKIEJ LIGI ZNAM PRAWIE KAZDEGO PILKARZA SLAWNEGO I NIE SLAWNEGO I ZROZUMCIE WRESZCIE ZE BEZ TECHNIKI SZKOLENIA ITD NASZA REPREZENTACJA TO DNO.PRZYKRO MI FRANCISZKU SMUDA NIC NIE OSIAGNIESZ NA EUROJESLI WYJDZIESZ Z GRUPY TO BEDZIE SUKCES.W NASZA PILKA JEST OPARTA NA KOPNIJ WPADNIJ .W NASZEJ EKSTRAKLASIESA KOPACZE A NIE PROFESJONALISCIBRAK IM TECHNIKI I WYKONCZENIA AKCJI
PO 2 TRZEBA COS ZROBIC Z GRZEGORZEM LATO I Z TA KRECINA BO PRZEZ TE 8 LAT ZNISZCZA POLSKA PILKE ONI TYLKO BIORA KASE I NIC NIE ROBIA JAK W PANSTWACH EUROPEJSKICH PILKA SIE ROZWIJA TO U NAS SIE COFA JESTEM POLAKIEMI WSTYD MIZA REPREZENTACJE POLSKI I LIGE.
czemu nie graja Czabalala i Temba Temba xD