Rymaniak powołany do U-21
Bartosz Rymaniak dostał powołanie do kadry U-21 na wtorkowy mecz z Hiszpanią. Spotkanie odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.
Kilka dni temu Polacy przegrali 0:2 z Finlandią. Biało-czerwoni stracili już szanse na awans do Mistrzostw Europy do lat 21. Mogą jednak pokrzyżować plany Hiszpanom, którzy walczą o zwycięstwo w grupie z Holandią.
Michał Ptaszyński, źr. Zagłębie Lubin





co za bzdety...pseudodziennikarzyk, przed wypisywaniem tych swoich głupot, mógłby się chociaż zorientowac w sytuacji "polskiej" grupy...to wtedy moze dowiedziałby się, że Holandia tą grupę wygrała...ma 5 ptk przewagi nad Hiszpanią, wprawdzie meczu już nie gra w przeciwieństwie własnie do hiszpanów...ale i tak 5 ptk za zwycięstwo nad Polską raczej nie dostanie, prawda???