Portugalczycy bez selekcjonera

Podziel się

W czwartek wieczorem doszło do tego, czego wszyscy kibice w Portugalii się spodziewali. Ze stanowiska selekcjonera reprezentacji tego kraju zwolniony został Carlos Queiroz.

Umowa Queiroza została rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym. Głównym powodem zwolnienia tego trenera jest sześciomiesięczne zawieszenie przez Portugalską Agencję Antydopingową.

Reprezentacja Portugalii znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. W dwóch meczach eliminacji Euro 2012 zdobyli jeden punkt (remis z Cyprem, porażka z Norwegią). W tych spotkaniach na ławce trenerskiej nie zasiadł zawieszony Queiroz.

Grzegorz Marciniak

Odpowiedzi

lupa666 (niezweryfikowany) 10/09/2010 - 10:39 78.31.90.140

Można było się tego spodziewać. Queiroz po raz kolejny pokazał, że nadaje się na asystenta, ale nie do samodzielnej pracy. Ciekawe kto zostanie jego następcą? Jesualdo Ferreira byłby dobry, no ale od niedawna pracuje w Maladze.

1908 10/09/2010 - 22:02 95.40.70.18

jerzy engel mysle ze to dobry kandydat

Dodaj nową odpowiedź

Image CAPTCHA
Proszę przepisać kod z obrazka.

Regulamin

  • Portal Futbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników
  • Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników
  • Redakcja Futbol.pl zastrzega sobie prawo do usuwania opinii internautów, które naruszają w rażący sposób zasady netykiety