Fiołki w gazie, żółtko Wasyla

Data dodania: 05-02-2012 16:58

Anderlecht z Marcinem Wasilewskim w podstawowym składzie pokonał na własnym stadionie Genk (4:2). Zespół Ariela Jacobsa utrzymał tym samym siedmiopunktową przewagę nad drugim w stawce Gent.

Goście objęli prowadzenie już w 7. minucie jednak odpowiedź Fiołków była natychmiastowa. 60. sekund póżniej wyrównał Suarez. Po przerwie dwa gole zdobył jeszcze Dieumerci Mbokani i zapewnił gospodarzom pewne zwycięstwo.

Wasyl wpisał się do sędziowskiego protokołu w 70. minucie otrzymując żółtą kartkę. Na boisku przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.

Anderlecht - Genk 4:2 (2:1)

Bramki: Suarez 8, Kljestan 35, Mbokani 61, 80 - Benteke 7, Barda 63