Remis Lille, grał Jeleń

Data dodania: 26-02-2012 23:23

Lille w dramatycznych okolicznościach zaledwie zremisowało w wyjazdowym meczu z Rennes 1:1. Koledzy Ireneusza Jelenia stracili wygraną w doliczonym czasie gry.

STADE RENNES - LOSC LILLE 1:1 (0:1)

Bramki: Erding 90 - Chedjou 40

Faworytem tego meczu  byli trzei przed tym meczem gracze Lille. Zgodnie z oczekiwaniami to przyjezdna drużyna z animuszem ruszyła na gospodarzy. Ataki floty Lille dowodzonej przez Edena Hazarda były jednak nieskuteczne.

Lille dopięło jednak swego w 40. minucie, kiedy gola zdobył Chedjou. Gościom w osiągnięciu celu znacznie pomógł Apam, który w 38. minucie wyleciał z boiska za dwie żółte kartki.

W drugiej połowie zaatakowali gospodarze. Jednak na nic zdawały się ich ataki, gdyż dobrze bronili się i kontrowali piłkarze Lille. W 73. minucie na boisku pojawił się powołany do kadry na mecz z Portugalią - Ireneusz Jeleń.

Lille juz z Jeleniem w składzie było w końcówce bardzo pewne  swego. Jednak zapomnieli o tym, że Rennes to jedyna drużyna w lidze obok Lyou, która w każdym meczu u siebie zdobywa bramkę.

Tak też było i tym razem. Gola w doliczonym czasie gry zdobył Erding i rzutem na taśmie odebrał Lille dwa punkty.

Postawę Ireneusza Jelenia ciężko skomentować, gdyz grał zbyt krótko. Lille po tym meczu utrzyma trzecie  miejsce w lidze. Rennes jest 6.