Remis Auxerre, 90 minut Dudki

Data dodania: 11-03-2012 19:07

Stade Rennes zaledwie zremisował z AJ Auxerre 1:1. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Dariusz Dudka.

Rennes – Auxerre 1:1 (0:1)

Bramki: Brahimi 66 – Oliech 10.

Rennes: Costil – Theophile Catherine, Kana-Biyik, Boye, Danze – Pajot (84. Doumbia), M’Vila, Kembo-Ekoko (65. Montano), Feret (55. Brahimi), Pitroipa – Erding.

Auxerre: Sorin – Dudka, Grichting, Boly, Hengbart – Cisse, Mandjeck, Sidibe (64. Contout), Traore, Segbefia – Oliech (86. Sahar).

Żółte kartki: Kana-Biyik - Mandjeck, Cisse, Sidibe, Traore, Oliech, Sahar.

Goście wyszli na prowadzenie w 10. minucie za sprawą Dennisa Oliecha. Asystą przy bramce Kenijczyka popisał się Alain Traore. Do przerwy więcej bramek nie padło i ku zaskoczeniu kibiców zgromadzonych na stadionie Rennes, to niżej notowany rywal miał więcej powodów do radości.

Dziesięć minut po zmianie stron na boisku zameldował się Yaceine Brahimi. Młody Francuz potrzebował zaledwie 11 minut, aby wpisać się na listę strzelców. Do końca spotkania wynik nie uległ juz zmianie i oba zespoły podzieliły się punktami.

Taki wynik z pewnością nie satysfakcjonuje piłkarzy Rennes, którzy nie wykorzystali potknęcia OSC Lille i tracą do trzeciej pozycji premiowanej udziałem w Lidze Mistrzów cztery punkty. Zespół Polaka z 24 punktami na koncie zajmuje 19. miejsce w tabeli Ligue 1 i traci trzy punkty do ostatniej bezpiecznej pozycji.