Pechowa sobota "polskich" drużyn

Data dodania: 17-03-2012 20:58
Pechowa sobota

Ze zmiennym szczęściem grały w 28. kolejce Ligue 1 drużyny reprezentantów Polski. Auxerre z Dariuszem Dudką w składzie przegrało u siebie z Evian 0:2. Z kolei Bordeaux, w którym gra Ludo Obraniak zremisowało na własnym stadionie z Ajaccio 1:1.

AJ AUXERRE - EVIAN TG 0:2
Bramki: Kahlenberg 8, Berigaud 90

Auxerre przegrało niezwykle ważne spotkanie. Strata kompletu punktów na własnym stadionie może spowodować, iż ekipa Dariusza Dudki po 28. kolejkach Ligue 1 znajdowała się będzie na ostatnim miejscu w lidze francuskiej. Jedynym pozytywem jest tutaj fakt, że 90. minut na lewej obronie zagrał reprezentant Polski - Dariusz Dudka.

-------------------------------------------------------------------

GIRONDINS BORDEAUX - AJACCIO 1:1 (0:0)
Bramki: Diabate 70 - Poulard 90

Drużyna Ludovica Obraniaka , którego dzisiaj z powodu zawieszenia za kartki zabrakło w kadrze meczowej pechowo zremisowała z Ajaccio 1:1. Walczący o europejskie puchary Żyrondyści zgodnie z planem objęli prowadzenie w 70. minucie po bramce Diabate. Kiedy wszyscy kibice Bordeaux dopisywali już swojej drużynie komplet punktów, w ostatniej akcji meczu gola zdobył Poulard. Brak koncentracji w końcówce meczu spowodował, że Bordeaux straciło w jednej chwili dwa punkty i być może awans do Ligi Europy.