1:1 Trabzonsporu z liderem. Grał "Mierzej"

Data dodania: 25-03-2012 20:28
1:1 Trabzonsporu z liderem. Grał

Trabsonspor był bliski pokonania Galatasaray Stambuł. Goście prowadzili na boisku lidera do 82. minuty. Ostatecznie skończyło się remisem 1:1.

Trabzonspor wyszedł na prowadzenie po bramce niesamowitego w tym sezonie Buraka Yilmaza. Napastnik gości otworzył wynik spotkania w 24. minucie, strzelając swojego 31 gola w 28 spotkaniu w tym sezonie.

Gospodarze wyrównali w 82. minucie. Rzut karny wykorzystał Melo.

Z trzech Polaków - Adrian Mierzejewski, Piotr Brożek, Arkadiusz Głowacki - zagrał tylko ten pierwszy. Pojawił się na boisku w 86. minucie.

Po 32 kolejkach Trabzonspor zajmuje 3. miejsce. Ma 54 punkty. Liderujący Galatasaray ma 71 "oczek".