Polski bramkarz obronił rzut karny!

Data dodania: 25-09-2013 18:03

Adam Stachowiak mocno przyczynił się do wygranej Botewa Płowdiw w 10. kolejce bułgarskiej ekstraklasy. Polak obronił rzut karny w meczu z Czerno More Warna.

Botew wyszedł na prowadzenie w 25. minucie. Gola strzelił Romario Kortzorg. W 56. minucie goście mieli okazję do wyrównania, ale Stachowiak obronił rzut karny wykonywany przez Simeona Rajkowa. Wynik spotkania ustalił w 87. minucie, na 2:0 dla Botewa, Anicet Andrianantenaina.

Stachowiak rozegrał cały mecz w barwach Botewa. Podobnie były piłkarz Wisły Kraków Tomas Jirsak.

Botew zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli bułgarskiej ekstraklasy z 20 punktami na koncie.