Spięcie w przerwie meczu Barcelona - Liverpool FC. Piłkarze mieli sobie coś do wyjaśnienia | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 02-05-2019 9:25

Nerwowo zrobiło się w przerwie półfinałowego meczu Ligi Mistrzów FC Barcelona z Liverpool FC (3:0). W drodze do szatni coś do wyjaśnienia mieli sobie Luis Suarez i Andrew Robertson. Doszło do spięcia.

Do przerwy Barca prowadziła 1:0, chociaż to goście sprawiali zdecydowanie lepsze wrażenie i powinni cieszyć się z lepszego wyniku.

W powietrzu czuć bylo napięcie i w drodze do szatni coś pękło. Starli się Suarez i Robertson. Na szczęście nie doszło do rękoczynów i skończyło się na kłótni, w której udział wziął też bramkarz LFC, Alisson. Ostatecznie sprawa nie rozwinęła się i piłkarze rozeszli się do szatni. Po przerwie Barcelona strzeliła jeszcze dwa gole i wygrała 3:0.

W rewanżu, który już 7 maja na Anfield, Duma Katalonii powinna obronić ogromną zaliczkę. Anglicy jednak na pewno nie odpuszczą.