PAOK mistrzem Grecji. Nie przegrał żadnego meczu w sezonie. Karol Świderski pomógł zdobyć tytuł | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 05-05-2019 21:57

PAOK Saloniki nie poniósł żadnej porażki w tym sezonie i został mistrzem Grecji. Do tytułu przyczynił się też Karol Świderski.

PAOK w 30 kolejkach greckiej Super Leagueodniósł aż 26 zwycięstw i zanotował 4 remisy. Świetny bilans, ale w sumie 2. Olympiakos udało się wyprzedzić o zaledwie 5 punktów (24 wygrane i po 3 remisy oraz porażki).

PAOK w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe Gianninę. Wygrał 2:0 po golach Akpoma z 60. minuty i Szachowa z 79. minuty. Co ciekawe ten drugi piłkarz na boisko wszedł dosłownie kilka sekund wcześniej. Karol Świderski pojawił się za to na murawie chwilę później, bo w 81. minucie.

Świderski, który do PAOK trafił w styczniu, zagrał wiosną w 10 meczach Super League i strzelił 4 gole oraz miał 2 asysty. W Pucharze Grecji w 4 spotkaniach dołożył 2 bramki.