To się nazywa pewność. Niecodzienne zachowanie piłkarza przed golem kolegi (VIDEO)

Data dodania: 10-05-2019 10:08

Do ciekawej sytuacji doszło podczas meczu Eintrachtu Frankfurt z Chelsea w półfinale Ligi Europy w Londynie. Niemiecki zespół wyrównał w II połowie po golu Luki Jovicia, a Ante Rebić był na tyle pewny, że kolega trafi do siatki, że podniósł ręce w geście triumfu jeszcze przed strzałem...

Jović w 49. minucie doprowadził do remisu, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, co oznaczało dogrywkę i rzuty karne. Jedenastki lepiej strzelali gospodarze i ostatecznie w finale Ligi Europy to Chelsea zagra z Arsenalem.

Ciekawa sytuacja miała jednak miejsce przy golu Jovicia. Gdy Serb dopiero składał się do strzału, który dał mu 10. bramkę w tej edycji Ligi Europy, Ante Rebić już się cieszył Chorwat miał uniesione ręce w geście triumfu, tak jakby miał 1000-procentową pewność, że jego kolega trafi do siatki. Nie mylił się.

Co ciekawe taka sytuacja nie miała miejsca po raz pierwszy. Dziennikarz Dino Grgić przypomniał, że w tym sezonie Rebić już tak zrobił.

Duet Rebić - Jović spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie, a dzięki wsparciu kilku innych kolegów Eintracht jest na dobrej drodze, by przez Bundesligę dostać się do Ligi Mistrzów.

Jović w tym sezonie strzelił 27 goli we wszystkich rozgrywkach, a Rebić dołożył 10 trafień.