Grzegorz Krychowiak z golem dla Lokomotiwu. Ależ to strzelił (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak z golem dla Lokomotiwu. Ależ to strzelił (VIDEO)

Data dodania: 10-05-2019 21:16

Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu Lokomotiwu Moskwa z Rubinem Kazań w 28. kolejce rosyjskiej Premier Ligi. Polak zdobył drugą bramką w sezonie.

Lokomotiw pokonał Rubin aż 4:0, a wynik otworzył już w 4. minucie Anton Miranczuk, który wykorzystał rzut karny. Na 2:0 w 10. minucie podwyższył Fiodor Smołow.

Krychowiak piłkę do siatki posłał w 73. minucie. To drugi gol Polaka w tym sezonie. Wynik ustalił w 87. minucie Chwicza Kwaracchelia. Goście mieli okazję zmniejszyć rozmiary porażki, ale w 83. minucie Igor Konowałow z karnego strzelił obok bramki.

Krychowiak i Maciej Rybus zagrali w Lokomotowie po 90 minut. Ich zespół w tabeli jest na 2. miejscu w tabeli. Mistrzostwo już zdobył Zenit Sankt Petersburg, ale ekipa Polaków jest blisko wicemistrzostwa.