Lokomotiw Moskwa w finale Pucharu Rosji. Rybus poza kadrą, jak Wilusz. Krychowiak zagrał cały mecz

Data dodania: 15-05-2019 22:49

Lokomotiw Moskwa z Maciejem Rybusem i Grzegorzem Krychowiakiem awansował do finału Pucharu Rosji. Ekipa Polaków wygrała na wyjeździe rewanżowe spotkanie półfinałowe z FK Rostów.

W Moskwie było 2:2, więc większe szanse na awans w rewanżu miał FK Rostów. Ostatecznie to jednak Lokomotiw znalazł sposób, by przechylić szalę awansu na swoją stronę.

Bramki dla Lokomotiwu strzelili na Rostow Arienie Rifat Żemaletdinow w 45. minucie i Fiodor Smołow w 62. minucie.

Grzegorz Krychowiak rozegrał całe spotkanie, a Maciej Rybus znalazł się poza kadrą. Podobnie jak Maciej Wilusz z FK Rostów. Stoper gospodarzy jest kontuzjowany.

Finał Pucharu Rosji zostanie rozegrany 22 maja w  Samarze. Rywalem Lokomotiwu będzie Urał Jekaterynburg.