Asysta i wykorzystana jedenastka Wilczka nie wystarczyła! Broendby przegrywa finał krajowego pucharu!

Data dodania: 17-05-2019 20:30

Broendby Kopenhaga przegrało po rzutach karnych FC Midtjylland 3:4 w finale Pucharu Danii. Po upływie 120 minut był remis 1:1, a całe spotkanie w barwach Broendby zaliczył Kamil Wilczek.

Występujący w tym spotkaniu w roli gości piłkarze FC Midtjylland objęli prowadzenie już w szóstej minucie spotkania. Piłkę do siatki skierował płaskim strzałem od słupka Kian Hansen. Odpowiedź przyszła jeszcze w pierwszej części spotkania. Wilczek efektownie dograł do wychodzącego na czystą pozycję Kaisera, a ten pewnie pokonał bramkarza rywali. To wszystko, na co stać było dziś ofensywę obu zespołów. Nawet mimo dogrywki bramki obu zespołów pozostały nietknięte i konieczne były rzuty karne. Niestety w nich lepiej poradzili sobie piłkarze FC Midtjylland, pomimopomimo że swoją próbę na gola zamienił Kamil Wilczek.