Damian Kądzior skuteczny w Chorwacji. Dwa gole Polak w meczu Dinama (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Damian Kądzior skuteczny w Chorwacji. Dwa gole Polak w meczu Dinama (VIDEO)

Data dodania: 18-05-2019 22:40

Damian Kądzior został bohaterem Dinama Zagrzeb w meczu 35. kolejki ligi chorwackiej z Interem Zapresić. Polak zdobył dwie bramki dla mistrza Chorwacji w wygranym 3:2 spotkaniu.

Kądzior świetnie zaczął sobotnie spotkanie. W 5. i 17. minucie pokonał bramkarza gospodarzy i Dinamo prowadziło 2:0. Trochę niespodziewanie zajmujący 8. miejsce w tabeli rywal wyrównał po golach z 32. i 35. minuty, ale bramka Komnena Andricia z 62. minuty z rzutu karnego dała zwycięstwo ekipie z Zagrzebia prowadzonej przez Nenada Bjelicę.

Kądzior zagrał całe spotkanie, podobnie jak były zawodnik Lecha Poznań Mario Situm. Inny były gracz Kolejorza Emir Dilaver tym razem był tylko wśród rezerwowych. W Interze grają obecnie byli zawodnicy Cracovii - Sierdier Sierdierow zaliczył 90 minut, a Antonini Culina zszedł z boiska w 79. minucie.

Dinamo z 89 punktami w 35 meczach jest już od dłuższego czasu pewne mistrzostwa.