Kamil Glik i jego AS Monaco coraz bliżej utrzymania w Ligue 1 (Wideo) | Futbol - Piłka nożna

Kamil Glik i jego AS Monaco coraz bliżej utrzymania w Ligue 1 (Wideo)

Data dodania: 19-05-2019 8:15

AS Monaco bardzo przybliżyło się do utrzymania w Ligue 1. W sobotnim meczu 37. kolejki ligi francuskiej drużyna prowadzona przez trenera Leonardo Jardima na swoim stadionie wygrała 2:0 z Amiens.

Wynik sobotniego spotkania rozgrywanego w Monako otworzył Kolumbijczyk Radamel Falcao, który w 26. minucie gry celnie uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Aleksandra Gołowina. Fatalny błąd w tej sytuacji popełnił bramkarz Amiens, Regis Gurtner.

Osiem minut przed zakończeniem rywalizacji zwycięstwo gospodarzy przypieczętował Gołowin.

Dzięki tej wygranej AS Monaco awansowało na 16. pozycję w tabeli Ligue 1. Na kolejkę przed końcem sezonu zespół trenera Jardima ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.