Ależ gol Piotra Zielińskiego. Kapitalny gol reprezentanta Polski w meczu z Interem! (VIDEO)

Data dodania: 19-05-2019 21:07

Piotr Zieliński odpalił rakietę w meczu Napoli z Interem Mediolan w 37. kolejce sezonu Serie A. Ależ bombę posłał Polak do siatki!

Zieliński w 16. minucie spotkania strzelił gola na 1:0. Pomocnik Napoli kapitalnie i piekielnie mocno uderzył z dystansu i nie dał szans Samirowi Handanoviciowi.

Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik zagrali w pierwszym składzie Napoli. Ich zespół pokonał 4:1 Inter. Po golu Zielińskiego do siatki trafili jeszcze Mertens w 61. minucie i Ruiz w 71. oraz 78. minucie oraz Icardi z karnego w 81. minucie dla gości.

Napoli już od dawna jest pewne wicemistrzostwa. Inter na kolejkę przed końcem jest na 4. pozycji, dającej przepustkę do Ligi Mistrzów. Ma tylko punkt przewagi nad Milanem, ale w ostatniej kolejce gra z Empoli, które jest na 17. pozycji. Goście będą jednak walczyli o utrzymanie, bowiem nad Genoą mają punkt przewagi. Były klub Krzysztofa Piątka ma punkt straty do Empoli.