Kolejny snajperski popis Kamila Wilczka. Polski napastnik ma już 20 goli na koncie! (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 20-05-2019 22:18

Do granicy 20 goli dobił Kamil Wilczek w tym sezonie duńskiej ligi. Polski napastnik w poniedziałkowym meczu 35. kolejki strzelił dwa gole dla Broendby w meczu z Midtjylland w grupie mistrzowskiej.

Wilczek w 38. minucie doprowadził do remisu 1:1, a w 79. minucie ustalił wynik spotkania na 4:1.

Polski napastnik zagrał do 82. minuty. W Broendby od 33. minuty występował były obrońca Lecha Poznań, Paulus Arajuuri, a 90 minut u gości zanotował Rafał Kurzawa.

Broendby ma na koncie 49 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli, Midtjylland  71 punktami plasuje się na drugim miejscu.