Kolejne trafienie Jakuba Świerczoka! | Futbol - Piłka nożna

Kolejne trafienie Jakuba Świerczoka!

Data dodania: 21-05-2019 20:05

Grający na wyjeździe Łudogorec Razgrad pokonał Botew Płowdiw 2:0 w spotkaniu dziewiątej kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi. Jedną z bramek zdobył Jakub Świerczok.

Od pierwszej minuty tego starcia mogliśmy oglądać dwóch reprezentantów Polski. W podstawowym składzie znalazło się miejsce dla Jakuba Świerczoka i Jacka Góralskiego. Dzisiejsze spotkanie należało do pierwszego z Polaków, który najpierw asystował przy golu Rumuna Claudiu Keseru, a w ostatniej minucie pierwszej połowy podwyższył prowadzenie obrońców tytułu. Dzięki wygranej Ludogorec umocnił się na prowadzeniu w ligowej tabeli. Ich przewaga nad drugim w tabeli CSKA Sofia wynosi jeden punkt.

BOTEV PLOVDIC - LUDOGOREC RAZGRAD 0:2