Plan transmisji Mistrzostw Świata do lat 20 | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Plan transmisji Mistrzostw Świata do lat 20

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 23-05-2019 18:00
Plan transmisji Mistrzostw Świata do lat 20

Mecze, rozgrywanego w Polsce Mundialu do lat 20, będą transmitowane przez TVP. Cześć spotkań będzie można obejrzeć na sport.tvp.pl.

Plan transmisji fazy grupowej.

 Czwartek, 23 maja:

 18:00 MŚ U-20: Tahiti - Senegal (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20: Meksyk - Włochy (sport.tvp.pl)

 20:30 MŚ U-20: Polska - Kolumbia (TVP 2, sport.tvp.pl)

 20:30 MŚ U-20: Japonia - Ekwador (sport.tvp.pl)

***

Piątek, 24 maja:

 18:00 MŚ U-20:Katar- Nigeria (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Honduras - Nowa Zelandia (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Urugwaj - Norwegia (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Ukraina - USA (sport.tvp.pl)

***

Sobota, 25 maja:

 15:30 MŚ U-20:Portugalia - Korea Południowa (sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Francja - Arabia Saudyjska (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Panama - Mali (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Argentyna - RPA (TVP Sport, sport.tvp.pl)

***

Niedziela, 26 maja:

 15:30 MŚ U-20:Meksyk - Japonia (sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Senegal - Kolumbia (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Ekwador - Włochy (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Polska - Tahiti (TVP 2, sport.tvp.pl)

***

Poniedziałek, 27 maja: 

 18:00 MŚ U-20:Katar - Ukraina (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Honduras - Urugwaj (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:USA - Nigeria (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Norwegia - Nowa Zelandia (sport.tvp.pl)

***

Wtorek, 28 maja:

 18:00 MŚ U-20:Portugalia - Argentyna (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Panama - Francja (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:RPA - Korea Południowa (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Arabia Saudyjska - Mali (sport.tvp.pl)

***

Środa, 29 maja:

 18:00 MŚ U-20:Włochy - Japonia (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Ekwador - Meksyk (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Senegal - Polska (TVP 1, sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Kolumbia - Tahiti (sport.tvp.pl)

***

Czwartek, 30 maja:

 18:00 MŚ U-20:Norwegia - Honduras (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 18:00 MŚ U-20:Nowa Zelandia - Urugwaj (sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:Nigeria - Ukraina (TVP Sport, sport.tvp.pl)
 20:30 MŚ U-20:USA - Katar (sport.tvp.pl)

TAGI

Inne artykuły