Kamil Wilczek zakończy sezon golem. W sumie uzbierał ich 21!

Data dodania: 25-05-2019 22:01

Kamil Wilczek zakończył sezon w duńskiej lidze z 21 golami. Na koniec sezonu zdobył bramkę w wygranym 2:0 spotkaniu z Odense na wyjeździe.

Wilczek trafił do siatki w 38. minucie i był to gol na 1:0. Wynik w 73. minucie ustalił Mikael Uhre.

31-letni Wilczek zakończył sezon z 21 golami na koncie i 4. miejscu wśród snajperów. Lepsi okazali się Robert Skov (29 bramek dla FC Kopenhaga), Dame N'Doye (22 gole dla FC Kopenhaga) i Andreas Skov Olsen (22 gole dla Nordsjaellad).

Broendby zakończyło sezon na 4. pozycji. 31 maja zagra u siebie o prawo gry w I rundzie eliminacji do Ligi Europy ze zwycięzcą dwumeczu Randers FC - Aarhus GF.