Kto z kim w czwartej kolejce eliminacji Euro 2020 | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Kto z kim w czwartej kolejce eliminacji Euro 2020

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 09-06-2019 9:40
Kto z kim w czwartej kolejce eliminacji Euro 2020

W poniedziałek 10 czerwca i we wtorek 11 czerwca zostaną rozegrane spotkania 4 kolejki eliminacji Euro 2020.

W gupie G Polska zagra u siebie z Izraelem, Łotwa podejmie na swoim terenie Słowenię, natomiast Macedonia spotka się z Austrią.

TERMINARZ 4 KOLEJKI GRUPY G:

  • Macedonia - Austria (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Słowenia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Izrael (10.06.2019, godz. 20:45)

POZOSTAŁE GRUPY:

Grupa A:

  • Czechy - Czarnogóra (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Bułgaria - Kosowo (10.06.2019, godz. 20:45)

Grupa B:

  • Ukraina - Luksemburg (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Serbia - Litwa (10.06.2019, godz. 20:45)

Grupa C:

  • Niemcy - Estonia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Białoruś - Irlandia Płn. (11.06.2019, godz. 20:45)

Grupa D:

  • Irlandia - Gibraltar (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Dania - Gruzja (10.06.2019, godz. 20:45)

Grupa E:

  • Azerbejdżan - Słowacja (11.06.2019, godz. 18:00)
  • Węgry - Walia (11.06.2019, godz. 20:45)

Grupa F:

  • Hiszpania - Szwecja (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Norwegia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Rumunia (10.06.2019, godz. 20:45)

Grupa H:

  • Albania - Mołdawia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Andora - Francja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Turcja (11.06.2019, godz. 20:45)

Grupa I:

  • Kazachstan - San Marino (11.06.2019, godz. 16:00)
  • Belgia - Szkocja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Rosja - Cypr (11.06.2019, godz. 20:45)

Grupa J:

  • Grecja - Armenia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Bośnia i Hercegowina (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Finlandia (11.06.2019, godz. 20:45)

TAGI

Inne artykuły