Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2019/2020 | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2019/2020

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 18-06-2019 18:50
Terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2019/2020

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej opracował terminarz rozgrywek 2. Ligi na sezon 2019/2020.

W miejsce "---" będzie występował zwycięzca pierwszej grupy III ligi - Legionovia Legionowo lub Sokół Aleksandrów Łódzki. 

Kolejka 1 - 27-28 lipca 

Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 
--- - Skra Częstochowa 
Garbarnia Kraków - Górnik Łęczna 
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań 
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 
Elana Toruń - Bytovia Bytów 
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 
GKS Katowice - Znicz Pruszków 
Stal Stalowa Wola - Resovia 

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia 

Pogoń Siedlce - Resovia 
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 
Gryf Wejherowo - GKS Katowice 
Bytovia Bytów - Widzew Łódź 
Błękitni Stargard - Elana Toruń 
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice 
Górnik Łęczna - Lech II Poznań 
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków 
Stal Rzeszów - --- 

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia 

--- - Pogoń Siedlce 
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 
Lech II Poznań - Skra Częstochowa 
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna 
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 
GKS Katowice - Bytovia Bytów 
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 
Resovia - Znicz Pruszków 

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia 

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 
Gryf Wejherowo - Resovia 
Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola 
Błękitni Stargard - GKS Katowice 
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 
Górnik Łęczna - Elana Toruń 
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 
Stal Rzeszów - Lech II Poznań 
--- - Garbarnia Kraków 

Kolejka 5 - 21 sierpnia 

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 
Lech II Poznań - --- 
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów 
Elana Toruń - Skra Częstochowa 
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 
GKS Katowice - Olimpia Elbląg 
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 
Resovia - Bytovia Bytów 
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia 

Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków 
Błękitni Stargard - Resovia 
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 
Górnik Łęczna - GKS Katowice 
Skra Częstochowa - Widzew Łódź 
Stal Rzeszów - Elana Toruń 
--- - Górnik Polkowice 
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań 

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września 

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 
Elana Toruń - --- 
Widzew Łódź - Stal Rzeszów 
GKS Katowice - Skra Częstochowa 
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 
Resovia - Olimpia Elbląg 
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 

Kolejka 8 - 7-8 września 

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 
Górnik Łęczna - Resovia 
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 
Stal Rzeszów - GKS Katowice 
--- - Widzew Łódź 
Garbarnia Kraków - Elana Toruń 
Lech II Poznań - Górnik Polkowice 

Kolejka 9 - 14-15 września 

Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 
Elana Toruń - Lech II Poznań 
Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 
GKS Katowice - --- 
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 
Resovia - Skra Częstochowa 
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 

Kolejka 10 - 21-22 września 

Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 
Stal Rzeszów - Resovia 
--- - Stal Stalowa Wola 
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 
Lech II Poznań - Widzew Łódź 
Górnik Polkowice - Elana Toruń 

Kolejka 11 - 28-29 września 

Elana Toruń - Pogoń Siedlce 
Widzew Łódź - Górnik Polkowice 
GKS Katowice - Lech II Poznań 
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 
Resovia - --- 
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 

Kolejka 12 - 5-6 października 

Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 
Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 
--- - Znicz Pruszków 
Garbarnia Kraków - Resovia 
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 
Górnik Polkowice - GKS Katowice 
Elana Toruń - Widzew Łódź 

Kolejka 13 - 12-13 października 

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 
GKS Katowice - Elana Toruń 
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 
Resovia - Lech II Poznań 
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 
Gryf Wejherowo - --- 
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 

Kolejka 14 - 19-20 października 

Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 
--- - Bytovia Bytów 
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 
Lech II Poznań - Znicz Pruszków 
Górnik Polkowice - Resovia 
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 
Widzew Łódź - GKS Katowice 

Kolejka 15 - 26-27 października 

GKS Katowice - Pogoń Siedlce 
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 
Resovia - Elana Toruń 
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 
Gryf Wejherowo - Lech II Poznań 
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 
Błękitni Stargard - --- 
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 

Kolejka 16 - 2-3 listopada 

Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 
--- - Olimpia Elbląg 
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 
Lech II Poznań - Bytovia Bytów 
Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 
Elana Toruń - Znicz Pruszków 
Widzew Łódź - Resovia 
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 

Kolejka 17 - 9-10 listopada 

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 
Resovia - GKS Katowice 
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 
Błękitni Stargard - Lech II Poznań 
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 
Górnik Łęczna - --- 
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 

Kolejka 18 - 16-17 listopada 

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 
Skra Częstochowa - --- 
Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków 
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 
Bytovia Bytów - Elana Toruń 
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 
Znicz Pruszków - GKS Katowice 
Resovia - Stal Stalowa Wola 

Kolejka 19 - 23-24 listopada 

Resovia - Pogoń Siedlce 
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 
GKS Katowice - Gryf Wejherowo 
Widzew Łódź - Bytovia Bytów 
Elana Toruń - Błękitni Stargard 
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg 
Lech II Poznań - Górnik Łęczna 
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa 
--- - Stal Rzeszów 

Kolejka 20 - 30 listopada-1 grudnia 

Pogoń Siedlce - --- 
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 
Skra Częstochowa - Lech II Poznań 
Górnik Łęczna - Górnik Polkowice 
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 
Bytovia Bytów - GKS Katowice 
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 
Znicz Pruszków - Resovia 

Kolejka 21 - 29 lutego-1 marca 

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 
Resovia - Gryf Wejherowo 
Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów 
GKS Katowice - Błękitni Stargard 
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 
Elana Toruń - Górnik Łęczna 
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa 
Lech II Poznań - Stal Rzeszów 
Garbarnia Kraków - --- 

Kolejka 22 - 7-8 marca 

Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 
--- - Lech II Poznań 
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice 
Skra Częstochowa - Elana Toruń 
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 
Olimpia Elbląg - GKS Katowice 
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 
Bytovia Bytów - Resovia 
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 

Kolejka 23 - 14-15 marca 

Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów 
Resovia - Błękitni Stargard 
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 
GKS Katowice - Górnik Łęczna 
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 
Elana Toruń - Stal Rzeszów 
Górnik Polkowice - --- 
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków 

Kolejka 24 - 21-22 marca 

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 
--- - Elana Toruń 
Stal Rzeszów - Widzew Łódź 
Skra Częstochowa - GKS Katowice 
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 
Olimpia Elbląg - Resovia 
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 

Kolejka 25 - 28-29 marca 

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 
Resovia - Górnik Łęczna 
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 
GKS Katowice - Stal Rzeszów 
Widzew Łódź - --- 
Elana Toruń - Garbarnia Kraków 
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 

Kolejka 26 - 4-5 kwietnia 

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 
Lech II Poznań - Elana Toruń 
Garbarnia Kraków - Widzew Łódź 
--- - GKS Katowice 
Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 
Skra Częstochowa - Resovia 
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 

Kolejka 27 - 11 kwietnia 

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 
Resovia - Stal Rzeszów 
Stal Stalowa Wola - --- 
GKS Katowice - Garbarnia Kraków 
Widzew Łódź - Lech II Poznań 
Elana Toruń - Górnik Polkowice 

Kolejka 28 - 18-19 kwietnia 

Pogoń Siedlce - Elana Toruń 
Górnik Polkowice - Widzew Łódź 
Lech II Poznań - GKS Katowice 
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 
--- - Resovia 
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 

Kolejka 29 - 25-26 kwietnia 

Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 
Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 
Znicz Pruszków - --- 
Resovia - Garbarnia Kraków 
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 
GKS Katowice - Górnik Polkowice 
Widzew Łódź - Elana Toruń 

Kolejka 30 - 2-3 maja 

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 
Elana Toruń - GKS Katowice 
Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola 
Lech II Poznań - Resovia 
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 
--- - Gryf Wejherowo 
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 

Kolejka 31 - 9-10 maja 

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 
Bytovia Bytów - --- 
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 
Znicz Pruszków - Lech II Poznań 
Resovia - Górnik Polkowice 
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 
GKS Katowice - Widzew Łódź 

Kolejka 32 - 16-17 maja 

Pogoń Siedlce - GKS Katowice 
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 
Elana Toruń - Resovia 
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków 
Lech II Poznań - Gryf Wejherowo 
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 
--- - Błękitni Stargard 
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 

Kolejka 33 - 23-24 maja 

Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 
Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 
Olimpia Elbląg - --- 
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 
Bytovia Bytów - Lech II Poznań 
Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice 
Znicz Pruszków - Elana Toruń 
Resovia - Widzew Łódź 
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 

Kolejka 34 - 30-31 maja 

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 
GKS Katowice - Resovia 
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów 
Lech II Poznań - Błękitni Stargard 
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 
--- - Górnik Łęczna 
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 

Źródło PZPN

TAGI

Inne artykuły