Rumunii rozbili Chorwację w Euro U-21. Sandro Kulenović tylko na ławce | Futbol - Piłka nożna

Rumunii rozbili Chorwację w Euro U-21. Sandro Kulenović tylko na ławce

Data dodania: 18-06-2019 20:32

Reprezentacja Rumunii w wielkim stylu zaczęła udział w mistrzostwach Europy U-21. Podopieczni Mirela Radoia pokonali aż 4:1 Chorwację.

Rumunii już po kwadransie prowadzili 2:0, bo w 11. minucie karnego wykorzystał George Puscas, a 3 minuty później Ianis Hagi z podania autora pierwszego gola podwyższył na 2:0.

W 18. minucie kontaktowego gola strzelił Nikola Vlasić, ale to było wszystko, na co było stać tego dnia Chorwację. Rumunii dominowali na boisku i po przerwie udokumentowali to golami. W 66. minucie na 3:1 trafił Tudor Baluta, a wynik w 3. minucie doliczonego czasu gry ustalił Andre Petre, który na boisko wszedł w 88. minucie.

Cały mecz na ławce Chorwatów przesiedział Sandro Kulenović z Legii Warszawa.

Rumunii i Chorwaci w grupie C rywalizować będą jeszcze z Anglią i Francją.