Co za forma Polaka. Kacper Przybyłko z kolejnym golem w MLS (VIDEO). Ale do kadry droga daleka | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 08-07-2019 9:34

Kacper Przybyłko ma świetny czas w USA. Polski napastnik znowu trafił do siatki w meczu MLS. Tym razem uratował Philadelphia Union remis w domowym meczu z Orlando City.

Union prowadzili już od 4. minuty po golu Marco Fabiana, ale bramki Dominica Dwyera z 67. minuty oraz Santiago Patino z 81. minuty odwróciły wynik. Na szczęście dla gospodarzy w 90. minucie dał o sobie znać Przybyłko i po 9. golu Polaka w sezonie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Co ciekawe zaledwie 3 dni wcześniej oba zespoły spotkały się na boisku Orlando City. Przybyłko w tym meczu strzelił 2 gole, a Union wygrali 3:1.

Po 21 meczach Philadelphia Union są liderem konferencji wschodniej MLS. Mają 36 punktów.