Zagłębie Lubin zwycięża przed startem ligi | Futbol - Piłka nożna

Zagłębie Lubin zwycięża przed startem ligi

Data dodania: 12-07-2019 21:40

Zagłębie Lubin pokonało Górnik Polkowice 2:1 w meczu kontrolnym przygotowującym "Miedziowych" do rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Klub z Ekstraklasy objął prowadzenie w 17. minucie. Po dośrodkowaniu Patryka Szysza obrońca gości przegrał pojedynek powietrzny z Sirkiem, który skierował futbolówkę prosto do siatki. Piłkarze Górnika do głosu doszli po zmianie stron. Po składnej i dynamicznej akcji piłka została skierowana na skrzydło, a następnie skierowana w pole karne. Tam skutecznym strzałem dającym wyrównanie popisał się Sobków. Ostatnie słowo należało jednak do "Miedziowych". W 84 minucie Czerwiński dośrodkował ze skrzydła do Szysza, który skutecznie wykończył akcję kolegów.

Zagłębie Lubin swoje pierwsze spotkanie w PKO Ekstraklasie rozegra 21 lipca. Lublinianie będą u siebie gościć Cracovię.

KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN - GÓRNIK POLKOWICE 2:1