Górnik Zabrze zdał ostatni test przed ligą

Data dodania: 15-07-2019 20:43

Górnik Zabrze pokonał Atlantas Kłajpeda 2:0 w meczu kontrolnym kończącym przygotowania do nowego sezonu PKO Ekstraklasy.

Zespół z Ekstraklasy miał bardzo dużą przewagę w pierwszej części gry. Częściej utrzymywał się przy piłce i znajdował na połowie rywala. Długo nie umiał jednak tego wykorzystać. Dopiero kilka minut przed przerwą w pole karne wbiegł Kamil Zapolnik. Piłkarz przewrócił się, a piłka trafiła do Angulo, który wykończył całą akcję. Hiszpan wpisał się na listę strzelów po raz drugi w 77. minucie. Po składnej akcji został sfaulowany w jedenastce rywala i postanowił sam wykonać podyktowaną jedenastkę.

Podopieczni Marcina Brosza rozpoczną nowy sezon PKO Ekstraklasy w poniedziałek 22 lipca od meczu wyjazdowego z Wisłą Płock.

GÓRNIK ZABRZE - ATLANTAS KŁAJPEDA 2:0