Hat-trick Zlatana Ibrahimovicia w derbach Los Angeles (Wideo)

Data dodania: 20-07-2019 9:25

Los Angeles Galaxy wygrało z Los Angeles FC 3:2 (1:1) w meczu MLS. Bohaterem derbowego spotkania został Zlatan Ibrahimović, który zanotował hat-tricka.

Spotkanie było pojedynkiem snajperów, Zlatana Ibrahimovicia i Meksykanina Carlosa Veli z Los Angeles FC.

Goście objęli prowadzenie już w 4. minucie po rzucie karnym wykonywanym przez meksykańskiego zawodnika. Następnie rozpoczął się popis jednego gracza czyli szwedzkiego gwiazdora. "Ibra" skompletował hat-tricka zdobywając bramki w 8, 56 i 70 minucie. Rozmiary porażki zmniejszył w doliczonym czasie gry wspomniany Vela.

Los Angeles FC w tabeli Konferencji Zachodniej zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 46 punktów. Galaxy są na drugiej pozycji mając 9 punktów mniej.