Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. Wisła Puławy remisuje w spotkaniu kontrolnym ze Stalą Kraśnik

Data dodania: 21-07-2019 7:25
Niekoniecznie z pierwszych stron gazet.  Wisła Puławy remisuje w spotkaniu kontrolnym ze Stalą Kraśnik

Wisła Puławy zremisowała w drugim meczu sparingowym ze Stalą Kraśnik - informuje biuro prasowe puławskiego klubu.

Podopieczni Jacka Magnuszewskiego i Marcina Popławskiego na własnym stadionie zanotowali remis 2:2.

Pierwsza połowa to większa jakość piłkarska gospodarzy, którzy jednak do przerwy przegrywali 1:2. Najpierw dalekie wybicie bramkarza Stali i błąd w komunikacji wykorzystał Rafał Król. Po chwili celnym strzałem odpowiedział Krystian Puton. Przed przerwą ponownie goście wyszli na prowadzenie. Z bliska trafił ponownie Król.

W drugiej połowie trenerzy dokonali wielu zmian, na boisku zameldowało się sporo młodzieży. Padła też tylko jedna bramka. Ładnie z dystansu uderzył Dominik Szymanek ustalając wynik meczu.

WISŁA PUŁAWY 2:2 (1:2) STAL KRAŚNIK

Puton 28, Szymanek 58 - Król R. 26, 38

Wisła: Socha (Owczarzak) - Wolanin, Kiczuk (Łuczkowski), Szyszkowski (Pielach), Barański (Szyszkowski), Skałecki (Puton W.), Puton K. (Starak), Kobiałka (Szczotka), Chudyba (Zmorzyński), Żelisko (Wojczuk), Zuber (Szymanek, Bernat)

Źródło i zdjęcie: Biuro Prasowe Wisły Puławy.