Poważny uraz Marcina Kamińskiego. Pech w 1. kolejce i pauza minimum do końca roku! | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 27-07-2019 13:45

Fatalnie zaczął się sezon dla Marcina Kamińskiego. Polski obrońca VfB Stuttgart już w 1. kolejce 2. Bundesligi doznał poważnej kontuzji.

Kamiński w piątkowym spotkaniu z Hannover 96 zerwał więzadło krzyżowe przednie. Taki uraz oznacza minimum półroczną przerwę w grze 27-letniego obrońcy.

Kamiński do VfB wrócił po rocznym wypożyczeniu do Fortuny Duesseldorf. W meczu z Hannover 96 Polak musiał opuścić boisko w 35. minucie. Jego koledzy wygrali 2:1.

Zmiennik Kamińskiego, 21-letni Maxime Awoudja, nie zaliczy meczu do udanych. W 39. minucie strzelił bowiem gola samobójczego, a w 85. minucie wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce.