Kolejne trafienie Kamila Wilczka! | Futbol - Piłka nożna

Kolejne trafienie Kamila Wilczka!

Data dodania: 04-08-2019 18:21

Kamil Wilczek zdobył bramkę dla Broendby IF w przegranym 1:2 spotkaniu 4. kolejki duńskiej ekstraklasy z AC Horsens. To już czwarta zdobyta bramka w lidze przez Polaka w tym sezonie.

Goście wyszli na prowadzenie w 5. minucie. Hallur Hansson najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym rywala i oddał skuteczny strzał głową. Broendby wyrównało pięć minut później. Kaiser dośrodkował w jedenastkę, a tam pozycję wywalczył sobie Kamil Wilczek, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Polak tym samym wpisał na listę strzelców w trzecim kolejny meczu. Niestety dla jego zespołu w 60. minucie Arajuuri źle interweniował przed własną bramką i pokonał własnego bramkarza.

BROENDBY IF - AC HORSENS 1:2
Wilczek 10 - Hansson 5, Arajuuri 60 (sam.)