Raczej Rangers FC rywalem Legii w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. O ile Wojskowi wyeliminują Atromitos!

Data dodania: 08-08-2019 21:50

Rangers FC są bliżej awansu do IV rundy eliminacji Ligi Europy i gry o fazę grupową ze zwycięzcą pary Legia Warszawa - Atromitos Ateny. Szkoci w pierwszym meczu III rundy wygrali na wyjeździe z FC Midtjylland!

Prowadzeni przez Stevena Gerrarda Rangersi prowadzili w pewnym momencie już 3:0, ale potem lekko odpuścili i gospodarze zdobyli dwie bramki. Szkoci sytuację jednak opanowali i zadali czwarty cios, więc ich przewaga przed rewanżem u siebie jest spora.

Prowadzenie Rangersom dał w 43. minucie Alfredo Morelos, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z prawej strony. W 52. minucie Joe Aribo podwyższył na 2:0 po szybkiej kontrze gości. W 56. minucie na 3:0 trafił zaś Nikola Katić, który dostał piłkę, która została w okolicach pola karnego po rzucie rożnym. W 58. minucie Ogochukwu Onyeka z kilku metrów wpakował piłkę do siatki na 1:3, a w  63. minucie Sory Kaba zdobył brmakę kontaktową. Szkoci stracili sporą zaliczkę, ale w 70. minucie Scott Arfield trafił na 4:2 i na Ibrox Park to The Gers będą pewnie świętowali awans. Rewanż 15 sierpnia.