Szalony mecz w Fortuna I lidze. 0:2, 3:2 i na koniec 3:5! Ależ się działo

Data dodania: 09-08-2019 21:27

Ależ to był szalony mecz w Fortuna I lidze. Olimpia Grudziądz przegrywała 0:2 z Chojniczanką Chojnice, potem prowadziła, a ostatecznie polegał 3:5.

Olimpia, która sezon zaczęła od dwóch wygranych, z Chojniczanką weszła w mecz fatalnie. Po 13 minutach przegrywała u siebie już 0:2 i nic nie zapowiadało, że będzie w stanie powalczyć chociaż o punkt.

W II połowie sytuacja się jednak odwróciła. Bardzo pomogła w tym bramka tuż po przerwie, gdy Tiago Alves pokonał Radosława Janukiewicza. Potem pomocnik jeszcze raz znalazł sposób na golkipera i zrobiło się 3:2, bo 3 minuty wcześniej wyrównał Omran Haydary. Olimpia prowadziła tylko przez... 3 minuty. Goście z Chojnic nie tylko jednak wyrównali, ale potem zdobyli dwie kolejne bramki i wygrali!