Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. 3 liga. Unia Janikowo remisuje z Chemikiem Police | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 11-08-2019 9:30

W meczu 2.kolejki III ligi rozgrywanym na Stadionie Miejskim im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie, Unia zremisowała z Chemikiem Police 1:1 (1:1) - informuje kierownik Unii, Eryk Woźniak.

Bramkę dla biało-niebieskich w 21.minucie zdobył Przemysław Kędziora, zaś gola wyrównującego na dwie minuty przed przerwą z rzutu karnego strzelił Bartosz Ława. Po tym spotkaniu, podopieczni trenera Artura Polehojko spadli na szóste miejsce w tabeli.

- Mogliśmy wygrać lub przegrać z perspektywy całego spotkania, dlatego uważam, że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Szanujemy punkt i czekamy na pierwszy trzecioligowy wyjazd, który już w czwartek, kiedy zagramy z Sokołem Kleczew - powiedział Eryk Woźniak.

Unia Janikowo– Chemik Police 1:1 (1:1) 1:0 – 21’ Przemysław Kędziora 1:1 – 43’ Bartosz Ława (rzut karny)

Unia Janikowo: 12. Michał Brudnicki – 6. Filip Hartwich, 2. Jakub Losik, 14. Maciej Mysiak, 4. Nikodem Zatorski (45+2’ 30. Mateusz Rumiński) – 8. Mateusz Ławniczak , 15. Dawid Radomski – 7. Przemysław Kędziora, 24. Paweł Mądrzejewski (46’ 17. Filip Jagielski), 22. Kamil Kuropatwiński (88’ 11. Mateusz Poczwardowski) – 20. Gracjan Goździk (72’ 19. Bartosz Babiarz).

Chemik Police: Rechtziegel - Klimkowicz, Odlanicki-Poczobut, Wiejkuć, Szewczykowski, Jałoszyński, Bedliński, Ława(80' Jóźwiak), Peda(70' Protasenko), Kapelusz, Sobecki(62' Kąkol)