Budziński: Musimy zacząć od determinacji i walki | Futbol - Piłka nożna

Budziński: Musimy zacząć od determinacji i walki

Data dodania: 11-08-2019 15:24

Świeżo co sprowadzony do Gdyni Marcin Budziński zdążył zadebiutować w Arce już podczas sobotniego spotkania przeciwko Zagłębiu Lubin. Mimo pojawienia się w drugiej części spotkania nie zdołał pomóc drużynie uratować choćby punktu.

Przyjechaliśmy po zwycięstwo, ponieważ jesteśmy w kiepskiej sytuacji. Niestety nie udało się, łatwo straciliśmy dwa gole i trzy punkty zostały w Lubinie. Cieszę się, że trener dał mi szansę po przerwie, ale widać, że ta zmiana nie pomogła. Straciliśmy bramkę w drugiej połowie i też wpadła dosyć łatwo. Mieliśmy momenty, próbowaliśmy stwarzać sytuacje. Musimy jednak najpierw zacząć od determinacji i walki. Nie można pozwalać przeciwnikowi na łatwe zdobywanie terenu i bramek. Dopiero później trzeba grać.

- stwierdził pomocnik Arki Gdynia.

Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego po czterech spotkaniach mają zaledwie jeden punkt i zamykają ligową tabelę. Najbliższa szansa na poprawę lokaty pojawi się 17 sierpnia, kiedy do Gdyni przyjedzie Lech Poznań. Początek spotkania planowany jest na godzinę 17:30.