Polski snajper nie zwalnia tempa. Kolejny gol Kacpra Przybyłki w MLS. Pomógł bramkarz... (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 12-08-2019 8:09

Gdyby nie bogactwo wśród napastników w reprezentacji Polski, to pewnie selekcjoner musiałby poważnie rozważyć powołanie tego piłkarza. Kacper Przybyłko w tym sezonie imponuje skutecznością w amerykańskiej MLS.

26-latek, który gra w Philadeplhia Union, zdobył już 11. bramkę w sezonie. Tym razem pokonał bramkarza Houston Dynamo w meczu wygranym u siebie 2:1. Polak w 18. minucie otworzył wynik spotkania.

Przybyłko zagrał 90 minut, a w drużynie gości zabrakło Romella Quioto. Były zawodnik Wisły Kraków musiał pauzować za czerwoną kartkę.

Philadelphia Union po 26 meczach ma 45 punktów i jest liderem konferencji wschodniej.