Niekoniecznie z pierwszych stron gazet. III liga grupa 1. Huragan Morąg pokonuje na wyjeździe Polonię Warszawa | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 18-08-2019 9:20

Polonia Warszawa uległa 0:2 Huraganowi Morąg w meczu 4. kolejki rozgrywek pierwszej grupy 3 ligi.

Goście wykorzystali rzut karny, a w doliczonym czasie gry po kontrze ustalili wynik spotkania.

Pierwsza połowa meczu nie stała na najwyższym poziomie. Gra toczyła się głównie w środku pola. Przez 45 minut nie obejrzeliśmy ani jednego celnego strzału. Obydwie drużyny stwarzały zagrożenie głównie przez stałe fragmenty gry - czytamy na portalu dumastolicy.pl

Druga połowa wyglądała podobnie. Polonia może trochę chętniej atakowała, ale bramkarz gości nadal był bezrobotny. W 75 minucie Huragan wyszedł na prowadzenie. Po kontrze gości faulem w polu karnym ratował się Eryk Rakowski. Z 11 metrów nie pomylił się Anton Kołosow. Po stracie bramki poloniści przebudzili się i zaczęli dominować na boisku. Zespół z Morąga nastawił się na grę z kontrataku, a Polonia nie mogła znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy rywali. Wynik spotkania został ustalony w doliczonym czasie gry, w sytuacji sam na sam z bramkarzem gola na 2:0 strzelił Kołosow.

Polonia Warszawa – Huragan Morąg 0:2 (0:0)

Polonia: Leon Jankowski – Arkadiusz Zajączkowski, Sebastian Kobiera, Sebstian Olczak, Eryk Rakowski Ż – Patryk Zych (61. Wiktor Babiński), Marcin Szymczak, Kacper Wasilewski (75. Szymon Kamiński), Adam Niemyjski (67. Maciej Wilanowski), Bartosz Wiśniewski – Krystian Pieczara.

Sędzia: Tomasz Majkowski (Sieradz)

Źródło: dumastolicy.pl