Aston Villa z pierwszym zwycięstwem po powrocie do Premier League | Futbol - Piłka nożna

Aston Villa z pierwszym zwycięstwem po powrocie do Premier League

Data dodania: 24-08-2019 9:00

Aston Villa  pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.

Beniaminek objął prowadzenie w 22. minucie, gdy Wesley Moares po podaniu Joty pokonał Jordana Pickforda. Później "The Toffees" dążyli do uzyskania wyrównującej bramki i w drugiej połowie osiągnęli dużą przewagę.

Aston Villa utrzymała prowadzenie, a w doliczonym czasie gry podwyższyła wynik  na 2:0. Strzelcem gola był Holender Anwar El-Ghazi.

Beniaminek zainkasował pierwsze punkty po awansie do Premier League. Everton zaś pozostaje z czterema "oczkami", które wywalczył w starciach z Crystal Palace (0:0) i Watfordem (1:0).

Aston Villa - Everton 2:0 (1:0)
1:0 - Wesley Moraes 21'
2:0 - Anwar El Ghazi 90+5'