Remis Realu Madryt przed własną publicznością (Wideo) | Futbol - Piłka nożna

Remis Realu Madryt przed własną publicznością (Wideo)

Data dodania: 25-08-2019 9:55

Real Madryt niespodziewanie tylko zremisował przed własną publicznością z Realem Valladolid 1:1 w 2. kolejce La Liga.

"Królewscy" objęli prowadzenie w 82. minucie po mocnym strzale Francuza Karima Benzemy, ale ale w 88. do wyrównania doprowadził Sergi Guardiola. Gospodarze mieli zdecydowaną przewagę w pierwszej połowie, kiedy oddali 14 strzałów, ale świetnie spisywał się bramkarz gości.

Real był liderem po pierwszej kolejce, ale teraz stracił prowadzenie na rzecz Sevilli, która w piątek wygrała na wyjeździe z Granadą 1:0. Przed pozostałymi rozstrzygnięciami tego weekendu Real Valladolid, który nie przegrał na Santiago Bernabeu po raz pierwszy od 2005 roku, jest na trzecim miejscu.