Radosław Majewski z golem i asystą w meczu Pucharu Australii. Małe show z udziałem Polaka po spotkaniu | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 28-08-2019 15:42

Radosław Majewski zagrałdrugi mecz w oficjalnym meczu Western Sydney Wanderers FC. Zespół Polaka w meczu 1/8 finału Pucharu Australii pokonał aż 7:1 Sydney United 58 FC. Majewski ustalił wynik spotkania.

Wanderers wygrali bez większego wysiłku. Już do przerwy było 3:0, a po zmianie stron gospodarze co prawda zdobyli jedną bramkę, ale goście odpowiedzieli czterema trafieniami. Majewski poza golem popisał się asystą przy golu Bruce'a Kamau na 1:0 w 16. minucie.

Majewski do Australii trafił w czerwcu z Pogoni Szczecin. Zadebiutował w meczu 1. rundy pucharu z Perth Glory. W ćwierćfinale rywalem prowadzonych przez Marcusa Babbela Wanderers będzie Melbourne City.