Hat-trick polskiego snajpera w Chorwacji. Łukasz Zwoliński potrzebował do tego zaledwie 20 minut na boisku

Data dodania: 28-08-2019 22:41

Łukasz Zwoliński zaczął mecz pucharowy HNK Gorica z trzecioligowym NK Zagorec na ławce rezerwowych, ale po wejściu na boisko strzelił trzy gole!

W meczu rundy wstępnej HNK Gorica wygrał z rywalem z III ligi aż 10:0. Do przerwy było 3:0. W II połowie na boisku zameldował się Zwoliński i w 49. minucie trafił na 4:0, w 53. minucie na 5:0, a w 65. minucie na 8:0.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Michał Masłowski.

W tym sezonie chorwackiej ekstraklasy Zwoliński, który w poprzednich rozgrywkach zdobył 14 bramek w 33 meczach, zagrał w 4 z 6 spotkań, z czego w 3 w pierwszym składzie, a w 2 od 1. do 90. minuty.