Cudowne trafienie Kamila Grosickiego! (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Cudowne trafienie Kamila Grosickiego! (VIDEO)

Data dodania: 31-08-2019 17:50

Hull City zremisowało na wyjeździe w 6. kolejce Championship z Millwall 1:1. Bramkę dla zespołu gości zdobył reprezentant Polski Kamil Grosicki.

Drużyna Polaka bardzo słabo weszła w aktualny sezon. Po 5. kolejkach zajmowała miejsce w dole tabeli zaplecza Premier League, zdobywając tylko 4 punkty. Dziś spotkanie również nie zaczęło się po myśli piłkarzy Hull City. W 10. minucie po strzale z rzutu karnego na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Wallace. Na szczęście parę minut później stan spotkania wyrównał Grosicki po idealnie wykonanym rzucie wolnym.