Terminarz I rundy Totolotek Pucharu Polski | Futbol - Piłka nożna
Strona korzysta z plików Cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort korzystania z serwisu oraz jego usług oraz dostosować treści do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce.

Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Terminarz I rundy Totolotek Pucharu Polski

Dodał: Grzegorz Sawicki
Data dodania: 10-09-2019 18:40
Terminarz I rundy Totolotek Pucharu Polski

Ustalono terminy wszystkich meczów I rundy Totolotek Pucharu Polski.

24 września (wtorek):

Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk, godz. 15:30
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg, godz. 15:30
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica, godz. 16:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów, godz. 16:30
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn, godz. 17:00
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki, godz. 17:00
Chrobry Głogów - Lech Poznań, godz. 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

25 września (środa):

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów, godz. 15:00
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków, godz. 15:30
Hutnik Kraków - Resovia, godz. 15:30
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze, godz. 15:30
Chemik Police - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg, godz. 16:00
Elana Toruń - Radomiak Radom, godz. 16:00
Błękitni Stargard - Wisła Kraków, godz. 16:00
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna, godz. 16:00
Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock, godz. 16:30
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:30
GKS Bełchatów - GKS Tychy, godz. 18:30
GKS Katowice - Warta Poznań, godz. 19:00
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec, godz. 19:00
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa, godz. 19:30
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, godz. 20:30

26 września (czwartek):

Unia Skierniewice - Piast Gliwice, godz. 16:00
Odra Opole - Arka Gdynia, godz. 17:30
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, godz. 20:30

TAGI

Inne artykuły