Grzegorz Krychowiak w świetnej strzeleckiej formie! Jego gol dał wygraną Lokomotiwowi (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 14-09-2019 20:55

Grzegorz Krychowiak strzelił jedynego gola w meczu wyjazdowym Lokomotiwu Moskwa z PFK Soczi w 9. kolejce Premier Ligi. Na ławce rezerwowych spotkanie przesiedział Maciej Rybus.

Krychowiak strzelił już 4. gola w tym sezonie dla Lokomotiwu. Reprezentant Polski jest w świetnej formie, jeśli chodzi o skuteczność. W Soczi bramkę dla gości zdobył w 20. minucie i było to jedyne trafienie spotkania. Krycha uderzył z 16 metrów po zgraniu piłki głową przez Fiodora Smołowa i krótkim rajdzie

Na ławce rezerwowych w drużynie gości cały mecz spędził Maciej Rybus. Z kolei w PKF Soczi 90 minut rozegrał były gracz Miedzi Legnica Sosłan Dżanajew.

2:1 ze Spartakiem Moskwa wygrał na wyjeździe Urał Jekaterynburg. Ekipa Rafała Augustyniaka (całe spotkanie na boisku) i Michała Kucharczyka (zagrał od 71. minuty) sprawiła sporą niespodziankę i potrafiła odwrócić wynik meczu, bo do przerwy przegrywała.