Mateusz Klich zmarnował karnego na 2:0. Pudło Polaka zemściło się w 90. minucie! | Futbol - Piłka nożna

Data dodania: 21-09-2019 19:04

Mateusz Klich zmarnował rzut karny, a Leeds United w 90. minucie stracili gola i nie wygrali jednak z Derby County. Gdyby Polak trafił, to w 70. minucie byłoby 2:0 dla Pawi i gospodarze mieliby ogromne szanse, by zgarnąć 3 punkty.

United prowadzili po samobójczym golu Maxa Lowe'a z 20. minuty. Gospodarze, którzy byli faworytem meczu, liczyli potem na kolejne trafienia, ale wynik się nie zmieniał. Mógł go podwyższyć Klich, ale w 70. minucie z karnego uderzył obok bramki.

To się zemściło w 90. minucie. Gola na wagę remisu strzelił dla Derby County Chris Martin.

Klich zagrał całe spotkanie, a poza kadrą gospodarzy znaleźli się Mateusz Bogusz i Kamil Miazek. Do 61. minuty w barwach Derby County wystąpił Krystian Bielik.

Leeds United zdobyli w 8 kolejkach 17 punktów i są liderem tabeli, a tyle samo oczek ma Swansea City. Derby zajmuje 18. miejsce z 8 punktami.